poniedziałek, 15 czerwca 2015

TANECZNE CZWARTKI DUŻOLATÓW

Taneczne czwartki Dużolatów


Zapowiadałyśmy, zapowiadałyśmy… wreszcie zaczęłyśmy czwartkowe nauki tańca latino, z elementami country.

Pierwsze kroki taneczne za nami. Uczyłyśmy się cumbii, to  pląsy latino w łobuzerskim duchu, rodem z Czerniakowa.

Dziesięć śmiałkiń odważnie weszło na parkiet, najpierw jednak musiałyśmy „ naoliwić” stopy:Potem rozciągnąć kręgosłup:Wreszcie  nauka kroków. Dla ułatwienia niektórym nadałyśmy obrazowe nazwy, jak: „łobuziak” czy „pijany marynarz”. Ale przy obrotach nogi się plątały. No cóż, pierwsze koty zawsze za płoty.

Radził sobie każdy, jak mógł:
Przy żywej muzyce wirowano tak, że ręka, noga, mózg na ścianie….:Oprócz latynoskich klimatów były jeszcze nasze własne, klubowo przylaskowe klimaty:


Powyższe zdjęcie było malowane przez Słońce, lustra i zielone rolety. Piękną mamy salę w naszym Klubie „Przy lasku”, prawda?

Zdjęcia robiła Ela Netter.
Poukładała je i napisała krótką relację Agata Bleja


Sprawy organizacyjne:
·      Zapraszamy pozostałych chętnych na naukę tańca latino w czwartki o godz. 18-stej. Do końca czerwca na pewno, ale być może również w lipcu. Oraz od września. Zajęcia są nieodpłatne.

·      4-tego lipca, sobota, w godz 14-18, organizujemy warsztaty malarstwa intuicyjnego, na które również zapraszamy chętnych. Nie trzeba umieć malować ani rysować, bawimy się po prostu kolorami. Prosimy chętnych o wcześniejsze zgłoszenie, ponieważ mamy ograniczona ilość blejtramów i sztalug. Zajęcia te, jednorazowe, są również nieodpłatne.

·      Wszystkie kontakty znajdziecie w poście Dużolaty zdobywają Kopernika.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz